Завантажити ще

Репер Jah Khalib виправдався за підтримку українців після відміни концертів в Росії

Репер Jah Khalib виправдався за підтримку українців після відміни концертів в Росії
Фото: instagram.com/jahkhalib/

Казахський репер Jah Khalib (Бахтіяр Мамедов) заявив про хороше ставлення до росіян після того, як його концерти в Москві та Санкт-Петербурзі відмінили. Приводом стала Інстаграм-сторіз співака у кінці лютого 2022 року, коли він разом із вагітною дружиною ховався у бомбосховищ в Києві. Тоді Jah Khalib написав, що захоплюється українцями. В Росії ж ці слова сприйняли як підтримку ВСУ. 

- Все, що ви прочитали про мене останні дні - брехня. Моя сторіз, довкола якої виник цей інформаційний ажіотаж, була опублікована більше року назад. Це сторіз вдячності простим людям із України, які в важку хвилину, не думаючи про власну безпеку, допомогли евакуювати мене та мою дружину на 8 місяці вагітності із бомбосховища та допомогли дістатися до Казахстану. Завдяки чому у мене народилася здорова донька, з якою ми вже рік проживаємо в Алмати. Майже вся моя команда - громадяни Росії і проживають в Росії. Більша частина моїх слухачів живе в Росії. Я завжди прилітаю в Росію з добрими намірами, із задоволенням даю концерти та виступаю на радіо, що явно демонструє моє гарне відношення до народів Росії, - написав Jah Khalib.

Jah Khalib планував 23 та 25 квітня дати концерти в Москві та Санкт-Петербурзі. З вимогою заборонити концерти через підтримку ВСУ до Мінкульту РФ звернувся співак Акім Апачев. 

Після того, як Jah Khalib евакуювався до Казахстану у лютому 2022 року він не робив жодних заяв про російське вторгнення в Україну. До повномасштабної війни Jah Khalib давав концерти в українських містах, а у 2019 роци випустив трек "Кохаю" із Джамалою та "По льду" з Maruv.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Jah Khalib (@jahkhalib)

Сторіз від 27 лютого 2022 року, через яку відмінили концерти Jah Khalib в Росії. Фото: instagram.com/jahkhalib/

Сторіз від 27 лютого 2022 року, через яку відмінили концерти Jah Khalib в Росії. Фото: instagram.com/jahkhalib/