Завантажити ще

Марічка Падалко пробігла 42-кілометровий марафон у Бостоні, щоб допомогти Україні

Марічка Падалко пробігла 42-кілометровий марафон у Бостоні, щоб допомогти Україні
Фото: instagram.com/marichkapadalko

Ведуча ТСН та "Єдиних новин" Марічка Падалко пробігла 42-кілометровий марафон у Бостоні. У соцмережах Падалко розповіла, що взяла участь у забігу, щоб привернути увагу суспільства до України та зібрати гроші для благодійної організації, яка надсилає свою допомогу нашій країні. За словами телеведучої, вона готувалася до цієї події з тренером чотири місяці.

- 42 кілометри абсолютної підтримки і насолоди від людей. Я підбігала до кожного українського прапора подякувати. Один бачу на початку маршруту, дядько розмахує ним на високій гілці, кричу: «Слава Україні». А він так здивовано: «Have a good run!” І тут я розумію, що він навіть не українець. Це справді дуже розчулює. Я підбігла до кожного, кого бачила з нашим прапором, може, тому я так довго бігла). Але легко і в задоволення. Коли уздовж всього маршруту - ціли родини, музика, крики, прапори, неможливо не отримувати задоволення навіть в дощ, – зазначила Марічка.

Потрапити до учасників забігу було непросто, тому що для цього потрібна була кваліфікація. Марічку зареєстрували в марафоні як посла організації Sunflower of Peace, яка багато років допомагає Україні. На зібрані гроші планують організувати навчання наших психологів для роботи зі звільненими з полону військовими.

- Я дуже горда була бути амбасадором Sunflower of Peace. Марафон - це частина моєї місії. Як в нас на роботі кажуть, “інформаційний привід”. Участь в марафоні людини, якою може зацікавитися великі медіа (вибачте, що так нескромно про себе), відкриває великі можливості для самої організації отримати згадку і промо на найбільших інформаційних майданчиках. Вже вийшло моє інтерв’ю в найбільшій місцевій газеті Boston Globe. Через кілька днів на одному з найбільших сімейних американських каналів вийде великий сюжет про мою місію, а найголовніше про те, чим займається Sunflower of Peace. Чим організація крута: її принципова позиція – саме військова допомога та допомога військовим. А таке всюди складно просувати. Тому її засновниця Катерина Малахова всім пояснює: не допоможемо військовим, далі не буде кому допомагати, бо не буде України, - розповіла Марічка.

Бостонський марафон - найдавніший і найпрестижніший забіг у світі, який вже 127 років об'єднує понад 30 тисяч спортсменів і любителів бігу з усього світу.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Марічка Падалко (@marichkapadalko)

Новини по темі: Марафони Марічка Падалко