Завантажити ще

Ксенія Мішина привітала сина з 11-річчям, показавши рідкісні сімейні кадри

Ксенія Мішина привітала сина з 11-річчям, показавши рідкісні сімейні кадри
Фото: instagram.com/misha.k.ua

Сину української акторки Ксенії Мішиної Платону 11 квітня виповнилося 11 років. На честь свята артистка показала рідкісні архівні кадри зі спадкоємцем, зняті на початку її кар'єри.

- Раз на рік, коли я пишу такі пости, на моїх очах сльози, сльози щастя і нескінченної подяки за те, що ти в мене є. Твоє життя - мої роки цікавого, яскравого та періодами складного шляху. Я стільки пройшла і пізнала, стільки випробувала і усвідомила, що перебуваючи в сьогодняшній точці свого життя, я з упевненістю кажу про те, що моя найголовніша сила і мотивація завжди коренилася в тобі, - зазначила Ксенія в Instagram.

На знімках маленький Платон тільки навчається ходити, вперше куштує лимон, а також позує для шкільних фото.

- Колись за нашою максимально відкритою і дорослою розмовою ти дійсно усвідомишь, що так не люблять, як люблю тебе я! Я ще багато чого тобі розповім... А поки мій обов'язок бути тобі прикладом і любов'ю, бути твоєю опорою і домом у кожному новому дні. Адже зовсім скоро ти виростеш у цьому світі і підеш грати у свої дорослі ігри, а я завжди буду душею з тобою. Завжди буду твоєю шаленою, люблячою мамою. Ти мудрий, ти красивий і щодня я боюся набруднити. І саме це змушує мене йти до того ж самого. Мами , наші діти розумніші за нас , бережіть їх чистоту... З 11 днем ​​народження, мій Олімп! Дякую , що кожного дня я з тобою навчаюся, з тобою росту, з тобою люблю! – додала акторка.

Мішина сама виховує сина. З батьком хлопчика, який старший за неї на 10 років, Ксенія не спілкується. Раніше акторка розповідала, що вперше познайомила спадкоємця з його батьком під час повномасштабної війни, проте зрозуміла, що ексобранець зовсім не змінився, тому вона припинила їхнє спілкування.

Фото
Фото
11 Квiтня12:04
Новини по темі: діти зірок Ксенія Мішина