Завантажити ще

В боях на сході України загинув театральний актор Антон Прасоленко

В боях на сході України загинув театральний актор Антон Прасоленко
Фото: facebook.com/andriy.kozinchuk/

Під час виконання бойового завдання на сході України загинув актор київського театру "Вавилон" Антон Прасоленко. Про це на своїй сторінці в фейсбуці повідомив психолог Андрій Козінчук.

- Антон взяв участь у бойових діях на сході. В самому серці, щоб потрапити в рай... Сьогодні він помер в госпіталі від отриманих поранень, - наголосив він.

Козінчук додав, що коли почалася повномасштабна війна, Антон не мав бойового досвіду, та «не міг залишатися осторонь».

- Знаючи, що він не сильно шарить в цьому (немає військової підготовки. - Ред.), він навчався з нуля. І через рік вийшов на ні*уйовий рівень професіоналізму. Але снаряд і уламки не питають, наскільки ти хороший... Мені боляче, що такі люди йдуть. Війна не закінчилася, нам і далі р*сню палити, - розповів Козінчук.

Він додав, що після поранення Прасоленко був госпіталізований. Лікарі боролися за його життя, але травма виявилася фатальною.

Антон Прасоленко до 24 лютого 2022 р. служив у столичному театрі "Вавилон" від Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова. Грав у виставі "Під прицілом тиші". Був лауреатом Всеукраїнського дитячого фестивалю естрадного мистецтва "Топ-Топ", організованого Міністерством культури і туризму України.

Раніше стало відомо про загибель польського волонтера Марека, який був поранений під Бахмутом та госпіталізований у Київ.