Завантажити ще

Гвінет Пелтроу визнали невинною у справі про наїзд на людину на гірськолижному курорті

Гвінет Пелтроу визнали невинною у справі про наїзд на людину на гірськолижному курорті
Фото: Rick Bowmer-Pool/Getty Images

Американська акторка Гвінет Пелтроу виграла суд у справі про наїзд на людину на гірськолижному схилі. Судовий розгляд цього питання тривав два тижні. Артистка отримала один долар компенсації, який був запрошений у її позові. Про це пише CNN.

За даними джерела, позов проти акторки висунув 76-річний фахівець із добірку окулярів Террі Сандерсон. Чоловік стверджував у суді, що внаслідок зіткнення на гірськолижному курорті Deer Valley у штаті Юта у 2016 році отримав струс мозку і зламав чотири ребра. Пенсіонер вимагав виплатити йому компенсацію у розмірі $3,3 млн. У відповідь 50-річна Пелтроу заявила, що це не вона зіткнулася з постраждалим, а саме Сандерсон врізався в її спину. Акторка висунула зустрічний позов і особисто була присутня на кожному засіданні, щоб довести свою невинність.

Незабаром після винесення вироку Пелтроу опублікувала заяву у сторіс Instagram:

- Я вважаю, що згода з хибним твердженням поставила під загрозу мою чесність. Я задоволена результатом і ціную всю важку роботу судді Холмберга та присяжних, і дякую їм за вдумливий розгляд цієї справи.

Раніше батьки загиблої на зйомках українки подали до суду на Алека Болдуїна, продакшн-компанію та інших членів команди фільму "Іржа".

Фото: скриншот instagram.com/gwynethpaltrow

Фото: скриншот instagram.com/gwynethpaltrow

Новини по темі: Гвінет Пелтроу Суд