Завантажити ще

"Я його не поважаю": Alina Pash розповіла про стосунки із солістом Kalush Orchestra після скандалу на Нацвідборі

Фото: Суспільне мовлення

Співачка Alina Pash заявила, що не поважає фронтмена гурту-переможця Kalush Orchestra Олега Псюка після скандалу на Нацвідборі "Євробачення". В інтерв'ю YouTube-каналу "РОЗМОВА" виконавиця розповіла, що після цього артисти залишилися в "галімих" стосунках.

- Я не поважаю [Олега] Псюка. Він мені не може нормально дивитися у очі. Маю на увазі, що на нацвідборі Євробачення не дивився, коли я намагалася перед цим поговорити. Натомість решта членів команди дуже класні. Вони мені подобаються, вони зі мною спілкувалися, – зауважила Alina Pash.

При цьому артистка додала, що поважає творчість гурту Kalush Orchestra, який, як і вона, комбінує прогресивну музику з фольклорними мотивами.

- Я їм плюсую за це. Це допомагає витісняти з плейлистів російську музику. Це просто, мабуть, особиста історія моя та Олега. У нас не склалося спілкування, мені не подобається його манера. Мені здається, якби я могла, я б його просто закидала галімими словами без матюків, – уточнила зірка.

За словами Alina Pash, незважаючи на конфлікт із фронтменом гурту, вона щиро переживала та раділа їх перемозі на пісенному конкурсі.

- Я знала, що Україна переможе [на конкурсі 2022 року], і я знаю, що Україна переможе взагалі. Тоді це було логічно/не логічно, але я все одно вболівала за Україну, як би боляче мені від цієї ситуації не було. Я вболівала за Україну і щиро хотіла їм удачі. Я писала [продюсеру та творцю їхнього лейбла ENKO] Вані Клименко, питала, чи скажуть вони про Азовсталь? "Давай, я з пацанами! Передай їм, що я з ними! Скажіть це!". Я писала це щиро від серця на адреналіні. І дуже раділа, коли він промовив ці слова англійською мовою, переживала, як і всі українці, - підсумувала співачка.

Історія скандалу

Організатори Нацвідбору дискваліфікували перемогу Alina Pash після того, як з'ясувалося, що менеджмент артистки підробив довідку про те, що вона в'їжджала на територію анексованого Криму нібито з території України. Виконавниці згадали інтерв'ю Каті Осадчій, де вона зізналася, що відвідувала Москву, а також їздила на півострів на приватний захід українців, а не з гастролями. Тоді Pash не уточнила, чи в'їжджала на півострів вона з України чи незаконно - з території Росії.

 

Новини по темі: Аліна Паш Alina Pash