Завантажити ще

Рідні хворого на деменцію Брюса Вілліса показали архівні кадри з ним у день його народження

Рідні хворого на деменцію Брюса Вілліса показали архівні кадри з ним у день його народження
Фото: instagram.com/emmahemingwillis

Американському акторові Брюсу Віллісу 19 березня виповнилося 68 років. На честь свята рідні хворого на деменцію актора присвятили йому пости у соцмережах, показавши спільні архівні фото та відео. Дружина актора Емма Хемінг, дочки Румер Скаут і Таллула, а також колишня дружина та подруга сім'ї Демі Мур виконали для Брюса пісеньку "З днем народження" і піднесли пиріг зі свічками.

- З днем народження, БУ! Ми такі раді, що змогли відсвяткувати твій день народження сьогодні. Любимо тебе і любимо нашу родину. Дякую всім за любов та теплі побажання – ми всі їх відчуваємо, – підписала знімки Демі Мур.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Demi Moore (@demimoore)

- Він – чиста любов. Його так люблять. І я любитиму його завжди. З днем народження, мій солоденький! Моє побажання Брюсу на день народження: продовжуйте тримати його у своїх молитвах та високих вібраціях, бо його чутлива душа Риб відчує це! Дякую вам за те, що ви теж любите і дбаєте про нього, - попросила у соцмережах Емма.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Emma Heming Willis (@emmahemingwillis)

- З днем народження, татку. Люблю тебе до неба. Ти дуже крутий, - зізналася старша дочка Румер.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Rumer Glenn Willis (@rumerwillis)

- З днем народження одного з моїх найкращих друзів, короля Риб, майстра дуальності, водночас кіногероя-ікони та ніжного дівчачого тата. Який же це привілей - мати батьком цю людину і навчитися від неї так багато про життя, радість, бешкетування та мистецтво. Сьогодні не безперечно легкий день, тому що це день, сповнений дуже глибокої любові, і наше горе показує нам глибину нашої любові. Отже, я намагаюся сьогодні бути і з тим, і з тим. Горе - це ціна, яку я завжди платитиму за знання, як це - відчувати таку глибоку любов, - поділилася Скаут.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Scout LaRue Willis (@scoutlaruewillis)

- З днем народження, мій номер один Бруно! Я почуваюся сповненою всіма добрими енергіями та любов'ю, яка ллється у цей бік! Я люблю його, а він любить мене - яка це радість! – зазначила Таллула.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від tallulah (@buuski)

Минулого року через афазію Брюс Вілліс оголосив про закінчення акторської кар'єри. У лютому близькі артиста підтвердили у соцмережах, що лікарі діагностували у нього прогресуючу лобово-скроневу деменцію. Лікування від захворювання поки що не існує, але сім'я Вілліса не втрачає надії. За даними Асоціації лобно-скроневої деменції, середня тривалість життя з такою хворобою становить від 7 до 13 років після початку симптомів.

Новини по темі: Брюс Вілліс