Завантажити ще

TVORCHI поскаржилися, що не можуть виїхати за кордон через скандал із Щегелем та Голубковим

TVORCHI поскаржилися, що не можуть виїхати за кордон через скандал із Щегелем та Голубковим

Представники України на "Євробаченні" гурт TVORCHI не можуть отримати дозвіл від Мінкульту на тимчасовий виїзд за кордон для участі у благодійному заході у Нейробі. Через скандал із стендапером Андрієм Щегелем та режисером Тарасом Голубковим міністерство почало більш жорстко ставитись до видачі дозволів.

- ...Сьогодні подальша робота усіх артистів у цьому напрямку під питанням через «митців»-зрадників, які виїхали та не повернулися до України. Під питанням наш виступ у місті Нейробі наступного тижня, куди USAID запросив нас виступити на відкритті муралу в рамках проєкту «Стіна» та повпливати там на рівень антиукраїнської пропаганди. Під питанням наша участь у всіх промозаходах перед «Євробаченням» та можливість представити свою країну і творчість там найкращим чином, - сказано на сторінці гурту в інстаграмі.

Піар-менеджер гурту Юлія Могилюк додала, що коли інші конкурсанти беруть участь у промозаходах до "Євробачення", TVORCHI боряться з бюрократією і збирають купу документів.

1 березня стендапер Андрій Щегель заявив в інтерв'ю, що виїхав за кордон завдяки тимчасовому дозволу Мінкульту, але повертатися не збирається. Через скандал із коміком Міністерство культури анонсувало посилення вимог на отримання дозволів для артистів-чоловіків призовного віку. 

8 березня вийшов кліп російської артистки Клави Коки, режисером якого став український режисер Тарас Голубков. Мінкульт підтвердив, що надав дозвіл на його тимчасовий виїзд з 14 по 30 листопада 2022 року для зйомок документального фільму про війну. Але Голубков "по дорозі" заїхав до Москви. 

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений TVORCHI (@tvorchi_official)