23 травня
Завантажити ще

Огнєвіч відповіла Єфросініній та Поляковій, які заявили про її лицемірство

Огнєвіч відповіла Єфросініній та Поляковій, які заявили про її лицемірство
Фото: instagram.com/zlata.ognevich

Співачка Злата Огнєвіч відповіла Маші Єфросініній та Олі Поляковій, які розкритикували її за лицемірство. В інтерв'ю "ЖВЛ" артистка зізналася, що була здивована такою реакцією колег, і додала, що ті необ'єктивно оцінили себе та її.

- Коли я це побачила, я була приголомшена. І я дуже здивувалася тому, що і в Олі, і в Маші чомусь у той момент була відсутня об'єктивна оцінка себе. І в тому числі, об'єктивна оцінка мене. У моїй сторіс мова шла про артистів і концерти на підтримку військових. Я не знала, що Маша Єфросиніна артист... Але, це їхня позиція. Вони дуже гарні жінки, успішні, дієві. Я можу їм побажати тільки мудрості, - зазначила Злата.

Йдеться про епізод "Дорослих дівчаток", де Єфросиніна та Полякова розповіли про артистку, яка нібито спочатку розкритикувала їх, а потім просила підтримати у соцмережах. Хоча ім'я Огнєвіч зірки не назвали, з їхніх коментарів зрозуміло, що йшлося саме про співачку. У липні 2022 року Злата написала в сторіз інстаграм "Бачу, як поїхали до бійців з концертами зірки, які були майже пів року за кордоном. Як то кажуть – краще пізно, аніж ніколи. Дякую, що дали нам відпочити. Сарказм". Саме цю цитату Полякова та Єфросиніна згадали у шоу.

Фото: instagram.com/zlata.ognevich

Фото: instagram.com/zlata.ognevich