Завантажити ще

Помер один із засновників гурту Lynyrd Skynyrd Гері Росінгтон

Помер один із засновників гурту Lynyrd Skynyrd Гері Росінгтон
Фото: Расті Рассел/Getty Images

Гітарист Lynyrd Skynyrd та автор пісень Гері Россінгтон помер на 72 році життя. Він був останнім з учасником першого складу гурту, який залишився живим. Про це  повідомляється на офіційній сторінці колективу у Facebook.

- З глибоким співчуттям та сумом ми змушені повідомити, що сьогодні ми втратили нашого брата, друга, члена сім'ї, автора пісень та гітариста Гері Росінгтона, – йдеться у пості. - Гері зараз зі своїми братами та сім'єю Skynyrd на небесах і грає красиво, як він завжди це робить. Будь ласка, тримайте Дейла, Мері, Енні та всю родину Росінгтон у своїх молитвах і поважайте приватне життя сім'ї у цей важкий час.

Причина смерті музиканта не називається. В останні роки він мав серйозні проблеми зі здоров'ям, зокрема переніс екстрену операцію на серці. За даними Variety, у 2022 році Росінгтон виступав лише у другій половині концерту через велике навантаження.

Гері Россінгтон був одним із тих, хто не раз "обманював смерть". У 1976-му він пережив автомобільну аварію, а через рік був одним з тих, хто вижив в авіакатастрофі, в результаті якої загинули вокаліст групи Ронні Ван Зант, гітарист Стів Гейнс, бек-вокалістка Кессі Гейнс і ще декілька членів їхньої команди.

Через 10 років після трагедії Росінгтон разом з іншими колегами Біллі Пауеллом, Леоном Уїлксоном та Артімусом Пайлом, Едом Кінгом відродив Lynyrd Skynyrd, взявши до колективу молодшого брата загиблого Ронні Джонні Ван Занта та Ренделла Холла. 2006 року колектив включили до Зали слави рок-н ролу. Гітарист був автором найпопулярніших хітів гурту Free Bird, Sweet Home Alabama, That Smell.

У Росінгтона залишилася дружина Дейл Кранц, з якою він прожив у шлюбі 40 років та дві доньки.

Новини по темі: група Втрати