Завантажити ще

Оля Полякова напередодні виступу в Києві дасть додатковий концерт для ЗСУ

Оля Полякова напередодні виступу в Києві дасть додатковий концерт для ЗСУ
Фото: прес-служба Олі Полякової

Співачка Оля Полякова напередодні свого виступу в Києві дасть благодійний концерт для ЗСУ. Артистка виконає нову програму для військових 8 березня о 14:00 у КВЦ "Парковий". На концерт буде запрошено тих, хто бере активну участь у наближенні нашої перемоги: військові, лікарі, працівники ДСНС, волонтери.

- Я дуже сумую за свою публікою. І кожен концерт у цей складний час - це не лише улюблена робота, але й абсолютно нові емоції від зустрічі з людьми, котрі дуже змінилися за останній рік. Ми усі стали як одна велика родина. Це неповторні відчуття, які роблять нас усіх ближчими та сильнішими. Окрім цього, для мене наразі важливо працювати ще й для тих, чий графік та можливості обмежені службою і допомогою населенню, країні, але кому так само, а можливо, й більше ніж іншим, потрібні позитивні емоції та заряд гарного настрою, - прокоментувала співачка.

За словами Полякової, до програми, яка отримала назву "Все буде добре", увійдуть хіти українською мовою, а також нові треки воєнного часу. Режисером шоу, яке прийде на зміну концертній програмі "Королева ночі", виступив Герман Нєнов.

Це перший сольний концерт співачки від початку повномасштабного вторгнення до України. Другий виступ артистки відбудеться у тому ж залі о 19:00. Частина коштів від концерту буде спрямована на закупівлю дронів та пікапів для тих, хто наразі воює під Бахмутом.

 

 

Новини по темі: Концерти Оля Полякова