Завантажити ще

ALEKSEEV заявив, що залишить у репертуарі російськомовні хіти

ALEKSEEV заявив, що залишить у репертуарі російськомовні хіти
Фото: instagram.com/alekseev_officiel

Співак ALEKSEEV заявив, що продовжуватиме виконувати свої російськомовні хіти, випущені до повномасштабного вторгнення РФ. В інтерв'ю телеканалу UA24.tv у Польщі артист пояснив це рішення тим, що після 24 лютого деякі з цих пісень набули "нових сенсів". При цьому надалі писати нові хіти російською ALEKSEEV не планує.

- З цього моменту і назавжди пісні російською я вже писати не буду. Але ті композиції [російською], які полюбила багатомільйонна публіка і які розуміють у Казахстані, Литві, Латвії, Естонії та в дуже багатьох містах, де є наша діаспора та російськомовні люди, які не підтримують війну, таких людей теж дуже багато. У мене є багато популярних пісень російською мовою, і відмовлятися від них я не буду. І деякі з них навіть набули нових сенсів. Наприклад, "Пьяное солнце" ("Убей меня потом, но только не сейчас"), "Океанами стали" ("Они думали, мы упадем, океанами стали, мне это нравится, нравится"). Я не можу відмовитися від цих пісень, тому що вони набули нових сенсів, хоч і написані російською, але вони - про наше сьогодення. Думаю, запитань з цього приводу ні в кого не буде, бо всі знають, яку сторону я зайняв у цій війні, - заявив артист.

Раніше музикант Гарік Кричевський також заявив, що сподівається, що глядачі дозволять йому виконувати знакові пісні мовою оригіналу (російською) та полюблять його нові україномовні треки. Виключила зі свого репертуару російськомовні хіти Тіна Кароль, а Оля Полякова та NK більшу частину своїх синглів переклали українською мовою.

Новини по темі: Пісні ALEKSEEV