Завантажити ще

Зірка серіалу "Поліція Нью-Йорка" Остін Мейджорс помер у віці 27 років

Зірка серіалу
Фото: Марк Девіс/Getty Images

Американський актор Остін Мейджорс, відомий за роллю в серіалі "Поліція Нью-Йорка", помер у віці 27 років. Артиста не стало у суботу у його будинку в Лос-Анджелесі. Причина  смерті стане відомою після розтину, поліція розпочала розслідування. Про це повідомляє TMZ.

- Він був люблячою, артистичною, блискучою і доброю людиною. Остін отримував величезне задоволення і пишався своєю акторською кар'єрою. Він був активним бойскаутом. Пізніше закінчив Школу кінематографічних мистецтв Університету Південної Каліфорнії, захоплювався режисурою та продюсуванням музики, - прокоментувала сім'я артиста новину про його смерть.

Мейджорс найбільш відомий за роллю дитини Тео Сіповича, який з'являвся в серіалі "Поліція Нью-Йорка" протягом 7 сезонів. Його персонаж був сином головного героя серіалу, детектива Енді Сіповича, якого грав актор Денніс Франц. У 2003 році юний Остін також потрапив у скандал після виходу однієї із серій. За сюжетом, його герой зайшов до оголеної Шарлотти Росс у туалет перед тим, як вона збиралася прийняти душ. Ця сцена викликала масу скарг на телеканал ABC, мовнику виписали штраф у розмірі 1,4 мільйона доларів. Його також знають за ролями у проєктах "Швидка допомога", "За словами Джима", "Морська поліція" та "Як я зустрів вашу маму". У 2022 році отримав премію Young Artist Award за найкраще виконання ролі у серіалі "Поліція Нью-Йорка".

2003 року сцена з юним актором обурила глядачів серіалу, а мовник заплатив штраф у розмірі 1,4 мільйона доларів Фото: скришот відео

2003 року сцена з юним актором обурила глядачів серіалу, а мовник заплатив штраф у розмірі 1,4 мільйона доларів Фото: скришот відео

Новини по темі: Актори Втрати