28501
0
Завантажити ще

Ріанна виступила на Супербоулі та розкрила свою другу вагітність

Ріанна виступила на Супербоулі та розкрила свою другу вагітність
Фото: Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports TPX IMAGES OF THE DAY

Ріанна виступила у перерві між таймами Супербоула, після чого стало відомо, що вона вагітна другою дитиною. 34-річна американська співачка виступила в ході найпопулярнішої в США події в червоному комбінезоні від Loewe, розстебнувши його на животику. Представник співачки підтвердив The Hollywood Reporter, що вона чекає на дитину.

Це був перший виступ Ріанни з 2018 року, вона заспівала мікс зі своїх 12 хітів, у тому числі Umbrella та Diamonds. Для нього співачка обрала комбінезон Loewe, пуховик Alaia, кросівки MM6 Maison Margiela x Salomon Cross High, годинник Jacob & Co.

Першу дитину Ріанна народила дев'ять місяців тому, у травні 2022 року. Батько - репер A$AP Rocky. Супербоул став першим живим виступом Ріанни після вручення премії «Греммі» у 2018 році. Також співачка не випускала жодного альбому з часів Anti у 2016 році.

Фінал Національної футбольної ліги (НФЛ) Super Bowl Sunday пройшов на State Farm Arena у Глендейлі, штат Арізона. Kansas City Chiefs виграли у Philadelphia Eagles з рахунком 38-35.

Ріанна вагітна другою дитиною. Фото: REUTERS/Brian Snyder

Ріанна вагітна другою дитиною. Фото: REUTERS/Brian Snyder

Новини по темі: Суперкубок Ріанна (Rihanna)