19 травня
Завантажити ще

Після операції в США Аліну Гросу госпіталізували до лікарні

Після операції в США Аліну Гросу госпіталізували до лікарні
Фото: Инстаграм Гросу

Українська співачка Аліна Гросу, яка нещодавно перенесла операцію, знову потрапила до лікарні. Артистка вийшла на зв'язок зі своїми передплатниками в Інстаграмі з американського шпиталю.

- Я зараз перебуваю у шпиталі. Після операції думала, що сама карабкаюсь, але було вирішено відправити мене на реабілітацію до шпиталю. Він повністю спрямований на реабілітацію, відновлення організму, підняття імунної системи, очищення організму, оздоровлення, – розповіла Гросу у своєму сторієзі.

Як зазначила артистка, зараз вона приймає велику кількість ліків та проходить різні процедури. Деякі з них для співачки виявилися болючими.

- Підйом дуже ранній, близько 6 ранку. Дуже багато ліків, процедури. Деякі болючі, деякі не дуже приємні. Із прикольного – тут є йога. Дуже красиві краєвиди. Повністю вегетаріанська їжа, - наголосила вона.

Про те, що потрапила до лікарні, Гросу повідомила у соцмережах 19 жовтня. Співачка опублікувала знімок із лікарняної палати, але що з нею сталося – не уточнила. Також артистка розповіла, що перенесла операцію.

Новини по темі: Аліна Гросу