Завантажити ще

Тіна Кароль у день народження презентувала колекцію одягу на підтримку жінок у ЗСУ

Тіна Кароль у день народження презентувала колекцію одягу на підтримку жінок у ЗСУ
Фото: facebook.com/tina.karol

Співачці Тіні Кароль 25 січня виповнилося 38 років. На честь цього артистка випустила патріотичну колекцію, створену на підтримку захисниць у ЗСУ. Разом із брендом ONE BY ONE зірка півроку розробляла речі, аби зібрати гроші для жінок на фронті. До лінійки одягу увійшли трикотажні костюми та сукні, кардигани, а також теплі балаклави, джинсова максіспідниця та жіночі колготи з принтом "ЗСУ".

За словами Тіни, слоган та головний меседж колекції – "Вільні створювати одну історію". Кошти, отримані від продажу одягу Tina Karol x One by One, будуть передані на закупівлю термоодягу для жінок, які служать у ЗСУ.

- У свій День народження найголовнішим подарунком було б для мене зробити велике, щире діло для наших захисниць у ЗСУ. Тож, купуючи собі у подарунок будь-яку річ з колекції - ви робите можливим закупівлю спец речей на фронт для наших захисниць. Боронимо країну та боронимо один одного разом! Ми українці різні, але за цей важкий рік стали єдиним цілим, дихаємо в унісон, згуртовано йдемо до цілей, і творимо одну історію разом, - зауважила Тіна Кароль.

Крім абревіатури ЗСУ на речах з колекції також зображена лелека орігамі - символ надії, віри, незламності, а також цінності миру та сім'ї. Цю ідею Кароль запропонувала бренду після відвідин музею миру в Хіросімі, де побачила маленьких паперових птахів, створених руками жертви ядерного бомбардування японської дівчинки Садако Сасакі. Хвора на лейкоз дівчинка робила їх, молячись про зцілення, оскільки за народними японськими віруваннями бажання того, хто склав понад тисячу паперових пташок, мало виповнитися.

Фото
Фото
25 Сiчня13:45
Новини по темі: Тіна Кароль Одяг