Завантажити ще

СТБ переніс прем'єру «Вагітної у 16» після суспільного розголосу

СТБ переніс прем'єру «Вагітної у 16» після суспільного розголосу

Телеканал "СТБ" переніс прем'єру проєкту «Вагітна у 16» з 5 лютого на невизначену дату після критики з боку медійників та правозахисників. Наразі анонс третього сезону видалено із соціальних мереж телеканалу. 

- Анонсований раніше проєкт «Вагітна у 16», створений телеканалом СТБ у 2021 році, має на меті збереження уваги суспільства до проблем підліткової вагітності та був переформатований творцями заради посилення соціальної місії проєкту і допомоги таким родинам не тільки до, але й після народження дитини. З розумінням чутливості контексту воєнного часу та впливу злочинів російської армії телеканал СТБ прийняв рішення про перенесення показу проєкту, — заявила пресслужба телеканалу СТБ у коментарі "Детектор медіа".

«Вагітну у 16» критикували за розважальну подачу такої чутливої теми, як підліткова вагітність, особливо під час війни. Анонс нового сезону звучав так: «Завагітніти у п’ятнадцять на зло батькам. Народжувати у прямому ефірі соцмереж заради підписників. Чи від шкільного вчителя?».

Права на американський формат Sixteen & Pregnant СТБ придбав у 2011 році. Перші два сезони вийшли у 2014 році. 

Новини по темі: СТБ