Завантажити ще

Христина Соловій про зміну сценічного образу: Я не сексуалізую його, я повертаюся до себе

Христина Соловій про зміну сценічного образу: Я не сексуалізую його, я повертаюся до себе
Фото: instagram.com/soloviyka/?hl=uk

Співачка Христина Соловій заявила, що звучання й сценічний стиль на початку кар'єри їй нав'язали. Зараз артистка випускає більш відверті пісні, одягається більш сексуально і почувається у гармонії із собою. Про це Христина розповіла у "Буремному подкасті".

- Я не сексуалізую свій образ, я повертаюся до себе. На першому альбомі «Жива вода» (треки "Тримай", "Під облачком", "Горе долом" з цього альбому стали хітами і принесли співачці впізнаваність. - Авт.) звучання й сценічний стиль мені були нав’язані. Образ склався дуже плаский, ніякий, і у ньому мені було некомфортно. Те, як я згодом почала поводитися і одягатися, про що почала співати — це все було нелегко, але я нарешті почуваюся собою і ніколи не прагнула подобатися усім. Наразі перебуваю у гармонії з собою, - розповіла Христина.

Також артистка змінила своє ставлення до поп-музики. 

- Зараз мені закидають щось типу «казала, що не буде співати попсу, а сама співає попсу». Насправді тепер я не бачу нічого поганого в тому, щоб розвивати українськомовний жіночий поп. І на момент «Голосу» я, мабуть, ще не розуміла різниці між попсою і поп-музикою, - сказала Христина. 

Христина Соловій стала популярною після участі у шоу "Голос" в 2013 році. Співачка  виконала лемківську пісню «Горе долом ходжу» і потрапила у команду Святослава Вакарчука. Ще до виходу на сцену Соловій сказала, що якщо її обере Тіна Кароль, то вона піде з проєкту, бо не хоче співати "російську попсу". Через два роки Соловій випустила дебютний альбом "Жива вода". Кліп на пісню із нього "Тримай" став одним із найпопулярніших в українському YouTube і закріпив за Христиною певний сценічний образ. 

Христина Соловій на шоу

Христина Соловій на шоу "Голос країни" у 2013 році. Фото: соцмережі

Кадр із кліпу

Кадр із кліпу "Тримай", 2015 рік. Фото: скріншот

Через 9 років Христина сама сіла у тренерське крісло, ставши радницею Святослава Вакарчука. Фото: пресслужба

Через 9 років Христина сама сіла у тренерське крісло, ставши радницею Святослава Вакарчука. Фото: пресслужба

Новини по темі: Голос країни