28 березня
Завантажити ще

Помер семиразовий володар "Греммі", британський рок-гітарист Джефф Бек

Помер семиразовий володар
Фото: facebook.com/rosshalfinofficial

Один із найвідоміших рок-гітаристів у світі Джефф Бек помер на 79-му році життя. Про це сім'я британського музиканта повідомила на його сайті та в офіційних соціальних мережах.

- Від імені його сім'ї ми з глибоким сумом повідомляємо новину про смерть Джеффа Бека. Після раптового зараження бактеріальним менінгітом він учора мирно помер. Його сім'я просить усамітнення, поки вони переживають цю величезну втрату, - сказано у заяві.

Газета The New York Times з посиланням на представника Джеффа Бека Меліссу Драгич написала, що гітарист помер у лікарні неподалік свого будинку в Ріверхоллі, сільському маєтку на півдні Англії.

Вокаліст The Rolling Stones Мік Джаггер написав у своєму твіттері, що “зі смертю Джеффа Бека ми втратили чудову людину та одного з найбільших гітаристів у світі. Нам усім його дуже не вистачатиме”.

Американський рок-гурт Hollywood Vampires, до складу якого входить Джонні Депп, також відреагував на смерть Джеффа Бека.

- Ми засмучені звісткою про кончину нашого дорогого друга та легенди гітари Джеффа Бека. Неймовірна музичність Джеффа та його пристрасть до гітари надихали всіх нас. Його внесок у промисловість ніколи не буде забутий. Він був справжнім новатором, і його спадщина житиме у його музиці. Спочивай зі світом, Джефф. Нам усім дуже не вистачатиме вас, - йдеться у фейсбуці групи.

Джефф Бек - семиразовий володар премії “Греммі”: шість у категорії «Найкраще інструментальне рок-виконання» та одна за «Найкраще поп-спільне виконання з вокалом». Він був двічі введений у Зал слави рок-н-ролу: у складі Yardbirds у 1992 році та як сольна зірка у 2009 році. Свою кар'єру Джефф Бек розпочинав у 60-х у британському рок-гурті The Yardbirds. У 1975 році музикант розпочав сольну кар'єру з альбому Blow by Blow. Він розійшовся тиражем понад мільйон копій і став платиновим хітом. Джефф Бек зробив вісім золотих альбомів за шість десятиліть кар'єри.

Новини по темі: Гітара Втрати рок