Завантажити ще

Зірка "Дивних див" Ноа Шнапп здійснив камінг-аут

Зірка
Фото: Amy Sussman/Getty Images

Американський актор Ноа Шнапп здійснив камінг-аут у соцмережах. 18-річна зірка "Дивних див" зізналася, що є геєм, записавши відеоролик для TikTok.

"Коли я нарешті сказав своїм друзям та сім'ї, що я гей, після того, як 18 років боявся ховатися "в шафі", і все, що вони сказали, це "ми знаємо", - підписав відео артист.

Під відео Шнапп також залишив коментар, в якому згадує про свого персонажа Вілла Байєрса з "Дивних див". Протягом чотирьох сезонів серіалу шанувальники неодноразово запитували себе, чи є Вілл геєм. У липні 2022 року, говорячи про сексуальну орієнтацію свого персонажа, Шнапп підтвердив, що за сюжетом підліток дійсно відчуває романтичні почуття до кращого друга Майка (Фінн Вулфард).

"Схоже, я більше схожий на Вілла, аніж я думав", - йдеться під відеороликом.

За словами Ноа, для розкриття цієї важливої частини характеру Віллу був потрібен час, особливо для дітей, які не хочуть, щоб навішували на них ярлики за орієнтацію. У фіналі четвертого сезону є кілька сцен, що підтверджують, що його персонаж також є геєм - коли Вілл говорив з Майком про труднощі, пов'язані з відчуттям себе "іншим", а також його душевну розмову з братом Джонатаном (Чарлі Хітон), який висловив йому свою підтримку.

- Джонатан розмовляє з ним кодом, - сказав тоді Шнапп. - Це просто ідеальний спосіб сказати такій людині, як Вілл, що він піклується про неї і приймає її, незважаючи ні на що. Я думаю, це було справді корисно.

"Дивні дива" - один із найпопулярніших серіалів Netflix 2022 року. Сюжет торкається подій 1983 року в штаті Індіана, де таємничим чином зникає хлопчик. Його мати, друзі та шеф місцевої поліції починають пошуки зниклого, розкриваючи існування поруч паралельного світу, що загрожує їхньому містечку.

@noahschnapp

I guess I'm more similar to will than I thought

♬ original sound - princessazula0

 

Новини по темі: Актори