Завантажити ще

Наталя Могилевська про стосунки з коханим: Ми живемо разом

Наталя Могилевська про стосунки з коханим: Ми живемо разом
Фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Співачка Наталя Могилевська рідко ділиться з шанувальниками подробицями свого особистого життя, проте, підбиваючи підсумки минулого 2022-го, зізналася, що в її долі відбулися кардинальні зміни. Артистка зустріла чоловіка, якого покохала. Більше того, пара вже мешкає разом.

– Я живу досить оптимістично, намагаюся жити спокійним життям. Перший тиждень було страшно, а зараз ракета летить, я її бачу, але навіть не змінюю своїх справ. Я бачила ракету, стріляла в дрон. Є вдома зброя. Чоловік є, має зброю, - розповіла Наталя в інтерв'ю Соломії Вітвіцькій.

За словами виконавиці, війна лише зміцнила їхні стосунки. Разом із обранцем співачка побувала з концертами у різних містах України, а також доставляла гуманітарну допомогу.

- Я зустріла людину, яку я дуже люблю, і ми живемо разом, і в неї є зброя. Ми бували в таких місцях, що зі мною боялися їздити музиканти, боявся взагалі хтось їхати. Ми проїхали всю країну, – зазначила знаменитість.

Про те, що закохана, співачка розповіла журналістам у травні 2022 року. Ім'я коханого зірка не розкриває, але відомо, що він старший за Могилевську і довгий час жив у США. Артистка пообіцяла розповісти їхню історію кохання, коли закінчиться війна.