Завантажити ще

Ілон Маск став першою людиною у світі, яка втратила 200 млрд. доларів

Ілон Маск став першою людиною у світі, яка втратила 200 млрд. доларів
Фото: Saul Martinez/Getty Images

Американський бізнесмен Ілон Маск став першою людиною в історії, яка втратила 200 млрд доларів. У листопаді 2021 року його статки досягли піку в 340 млрд доларів, проте в останні тижні скоротилося до 137 млрд після падіння акцій Tesla. Про це пише Bloomberg.

Як повідомляє видання, падіння акцій було настільки різким (у 2022 році вони впали на 65%), і цього року Маск продав їх настільки багато, щоб сплатити за покупку Twitter, що вони більше не є його найбільшим активом. Зараз його основним активом є SpaceX – він володіє 42,2% акцій компанії.

Загалом за рік Tesla втратила $895 мільярдів капіталізації, а акції обвалилися до показників 2020 року. Різке падіння обумовлено побоюваннями інвесторів, що підприємець приділяє надто багато уваги компанії Twitter, а також прогнозам щодо зменшення попиту на електромобілі в Китаї.

До грудня 2022 бізнесмен залишався найбагатшою людиною у світі, поки його не випередив французький магнат і власник компанії з виробництва брендового одягу LVMH Бернар Арно. Його статки оцінюється в 188,6 млрд доларів.

 

Новини по темі: Ілон Маск