28501
0
17 квiтня
Завантажити ще

Сергій Притула заявив, що більше не буде телеведучим розважальних шоу

Сергій Притула заявив, що більше не буде телеведучим розважальних шоу
Фото: скриншот видео youtube.com/Маша Єфросиніна

Шоумен та волонтер Сергій Притула заявив, що завершив кар'єру телеведучого розважальних шоу. Про своє рішення він розповів колезі Маші Єфросініній для YouTube-проєкту "Іспит. Нова реальність".

Притула зізнався, що ще нещодавно припускав варіант свого повернення на ТБ після закінчення війни з РФ, але події в країні змінили його рішення.

– Я з великою радістю прожив 17 років кар'єри телеведучого. У попередніх інтерв'ю на запитання про моє майбутнє на телебаченні відповідав: "Давайте почекаємо, доки закінчиться війна, а потім вже ухвалю рішення". Але сьогодні, спираючись на деякі речі, які сталися протягом останніх кількох тижнів, можу з упевненістю сказати, що повернення до розважального телебачення не буде ніколи, – заявив шоумен.

За словами телеведучого, після повномасштабного вторгнення РФ до України він і сам дуже змінився.

- У тій сфері, в якій я працював, перебування перед камерою заточене на те, щоб викликати у людей позитивну емоцію, посмішку, сміх, регіт, змусити їх аплодувати, казати: "Ось, блін, молодець!" або ще щось... Ти повинен мати в собі щось, що генерує таке посилання. Ти маєш заходити у кадр на абсолютному позитиві, причому абсолютно байдуже, що у цей момент відбувається у твоєму житті. І в мене були дуже прокачані ці "скіли". Ніхто ніколи не знав, коли я виходив перед камерою чи перед сценою, з чиїх похоронів я приїхав або який у мене клопіт у сімейному житті. Станом на сьогодні я відчуваю, що десь усередині не клацає, немає відчуття, що я зможу перед камерою повністю взяти себе в руки, як це було раніше. Ми тим чи іншим способом змінюємось через війну, - підсумував телеведучий.

У серпні 2020 року перед місцевими виборами Притула заявив про завершення кар'єри актора та вихід з "Вар'яти-шоу", а також призупинив співпрацю з Новим каналом. Однак пізніше повернувся на ТБ не лише як телеведучий розважальних шоу, але й як суддя "Україна має талант".

Новини по темі: Телешоу Сергій Притула