21 травня
Завантажити ще

"Сірий чоловік", "Дивні дива": Netflix назвав найпопулярніші фільми та серіали 2022 року

Фото: instagram.com/strangerthingstv

Netflix назвав найпопулярніші серіали та фільми платформи у світі у 2022 році. Першість серед картин утримує кінострічка "Сірий чоловік" із Райаном Гослінгом та Крісом Евансом, а серед неангломовних фільмів найбільша кількість переглядів - у норвезької картини "Тролль". Рейтинг було опубліковано на сайті платформи.

У топ найпопулярніших серіалів платформи, кількість переглядів яких перевищила 1 млрд годин, опинилися "Дивні дива - 4", "Венздей" та "Монстр: Історія Джеффрі Дамера". У той же час, список проэктів, знятих іншими мовами, очолив корейський хорор про зомбі-апокаліпсис "Ми всі мертві".

Найуспішнішим дитячим анімаційним фільмом Netflix у 2022 році став "Морський монстр", а серед документальних фільмів перше місце займає "Шахрай з Тиндера".

Компанія Netflix була створена в 1997 році. З 2012 року виготовляє власний оригінальний контент. 1 жовтня 2021-го платформа запустила підрозділ Netflix Україна, додавши українськомовний вебінтерфейс. А через рік стрімінговий сервіс придбав у FILM.UA права на показ українських фільмів. Наразі з території України підписники Netflix зможуть подивитися сім кінострічок - "Мої думки тихі", "Захар Беркут", "Зірки за обміном", "Віддана", "Фокстер і Макс", "Сторожова Застава" та "Поводир".

Фото: Netflix

Фото: Netflix

Фото: Netflix

Фото: Netflix

Новини по темі: Серіали Рейтинги фільми