28501
0
18 квiтня
Завантажити ще

Pink Floyd зібрали півмільйона фунтів стерлінгів за допомогою “Червоної калини”

Pink Floyd зібрали півмільйона фунтів стерлінгів за допомогою “Червоної калини”
Фото: facebook.com/pinkfloyd

Британський рок-гурт Pink Floyd зібрав 500 000 фунтів стерлінгів для України за допомогою пісні “Hey, hey rise up” - англомовного варіанту пісні про червону калину. Про це повідомили в фейсбуці гурту та лідер українського гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк.

- 500 000 тисяч фунтів стерлінгів, отриманих від пісні Pink Floyd та Андрія Хливнюка "Hey, hey rise up" передано українським благодійним фондам. Дякуємо Pink Floyd, величезна подяка серу Девіду Гілмору. Разом переможемо, - повідомив гурт “Бумбокс”.

Вокаліст Pink Floyd Девід Гілмор пояснив на своїй сторінці, що сингл зібрав понад 450 000 фунтів стерлінгів. Він та ударник гурту Нік Мейсон збільшили суму до 500 000 фунтів стерлінгів. Кошти розподілили між організаціями: батальйон “Госпітальєри”, The Kharkiv and Przemyśl Project, Восток SOS, “Київ Волонтерський” та “Лівий Берег”.

- Нас підтримує Pink Floyd! Це неймовірно і ми напевне досі не можемо повірити у те, що нас підтримують такі дивовижні люди!.. Ми невимовно вдячні за довіру! Такі новини спонукають нашу команду працювати невпинно на перемогу! А підтримка неймовірних людей вселяє віру у вільне та світле майбутнє, - розповіли в фонді “Київ Волонтерський”.

Пісню “Hey, hey rise up” записали 30 березня. На сайті Pink Floyd можно було придбати вініл та можно купити сувенір із символікою синглу. Це був перший музичний твір, записаний гуртом після 1994 року, коли вийшов альбом The Division Bell. У "Hey, Hey, Rise Up" Pink Floyd аранжували українську пісню "Ой у лузі червона калина", яку на початку війни заспівав Андрій Хливнюк. У вступі використали запис у виконанні хору імені Григорія Верьовки.