Завантажити ще

Генрі Кавілл не повернеться до ролі Супермена

Генрі Кавілл не повернеться до ролі Супермена
Фото: instagram.com/henrycavill

Актор Генрі Кавілл не повернеться до ролі Супермена у майбутньому фільмі про "людину зі сталі". Артист покинув проєкт майже через два місяці після новини про його повернення в новій частині фільму DC. Про це сам Кавілл повідомив у Instagram після зустрічі з головами кіностудії DC Джеймсом Ганном та Пітером Сафраном.

- Я щойно зустрівся з Джеймсом Ганном та Пітером Сафраном, і в мене сумні новини для всіх вас. Я все ж таки не повернуся до ролі Супермена. Після того, як студія оголосила про моє повернення у жовтні, цю новину повідомляти нелегко, але таке життя. Я поважаю цей вибір. Джеймсу і Пітеру треба побудувати цілий всесвіт, і я бажаю їм і всім, хто причетний до нового всесвіту, удачі та щастя, — написав актор у пості.

Генрі Кавілл подякував фанатам, які підтримували і за можливість приміряти знаменитий плащ на екрані.

- Для тих, хто підтримував мене багато років. Ми можемо трохи поплакати, але потім ми повинні пам'ятати, що Супермен ще поряд. Все, за що він стоїть, ще з нами, і приклад, який він подає нам, теж з нами! Моя черга носити цей плащ добігла кінця, але те, що уособлює собою Супермен, ніколи не зникне. Це були веселі часи, але треба рухатися вперед, - резюмував Кавілл.

За даними Variety, Генрі не зможе зіграти Кларка Кента, оскільки керівництво DC планує зняти нову картину про ранні роки життя Супермена. Проте, на зустрічі з актором Ганн та Сафран обговорили можливість співпраці з артистом у майбутньому.

Джерело повідомляє, що Ганн вже розпочав роботу над сценарієм фільму про репортера, який живе у вигаданому місті Метрополіс. Він вийде на екрані не раніше 2025 року.

Кавілл зіграв Кларка Кента у двох картинах DC - "Людина зі сталі" (2013) та "Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості" (2018). Заради ролі в новому фільмі про Супермена актор раніше відмовився від зйомок у третьому сезоні серіалу "Відьмак". Його місце у проєкті займе Ліам Хемсворт.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Henry Cavill (@henrycavill)

Новини по темі: Актори супермен