Завантажити ще

Власником кота, знятого біля розбитих танків у Бучі, виявився режисер "Орла і решки"

Власником кота, знятого біля розбитих танків у Бучі, виявився режисер
Фото: Борис КОРПУСЕНКО, «Вечірній Київ»

Рудий кіт з Бучі, знімки якого облетіли увесь світ, виявився домашнім улюбленцем родини режисера "Орла і решки" Євгена Синельникова. Про це продюсер розповів в інтерв'ю "ЖВЛ".

За словами Синельникова, їхній пухнастик на ім'я Сеня загубився під час евакуації з міста. Знайти пропажу вдалося за допомогою знімків репортерів. Кіт уже повернувся додому і майже не постраждав.

- Цей відомий кіт, який сидів на тлі розбомбленої техніки, яку всі фотографували, це наш Сеня. Звичайно, спочатку ми не зрозуміли, це він чи схожий на нього кіт. Давай відкривати наші старі фотки й порівнювати, чи є в нього такі ж білі цятки, – зазначив Євген. - Був худющий, чорнющий, але щасливий, що повернувся. Наразі вже від'ївся і ліниво лежить біля каміна. Тож у нас кіт-зірка.

Зараз домашній улюбленець живе разом із батьками режисера у селі на Закарпатті. Там Синельников придбав будинок для батьків, житло яких російські окупанти знищили в Ірпені.

- Там взагалі... немає навіть даху. Ось просто все повністю знищили. З речами, документами, фотографіями. Ось вони як вийшли у спортивках, так у спортивках і залишилися. У мене мама навіть не плакала. Вони втратили все.... будинок, речі... Фотографії - це ж як символ. Зі старого життя не залишилося нічого. Жодної фотографії з весілля чи там бабуся передавала якусь вишивку, яку мати зберігала. Нічого не лишилося.

Самого Євгена війна застала у Бучі. Він разом із сім'єю два тижні прожив в окупації. Режисер та його рідні організували собі укриття у підвалі. За словами Синельникова, у будинку вибило вікна та двері після того, як на його очах із штурмовика випустили ракету по сусідньому будинку. Сусіди загинули.

Фото: Борис КОРПУСЕНКО,

Фото: Борис КОРПУСЕНКО,

 

 

Новини по темі: Коти орел і решка