Завантажити ще

Джамала в США заспівала хіт U2 разом з Hozier та Бренді Карлайлом

Джамала в США заспівала хіт U2 разом з Hozier та Бренді Карлайлом
Фото: facebook.com/100044277797250

Українська співачка Джамала розповіла про свій візит до Сполучених Штатів. Артистку запросили для участі у 45-му щорічному американському центрі Кеннеді, де вона заспівала хіт U2 "Walk On" разом із Hozier та Бренді Карлайлом. Про це вона повідомила у Фейсбуці.

- Мене запросили заспівати легендарну "Walk On" U2 з Hozier та Бренді Карлайлом на 45-му щорічному щорічному американському центрі Кеннеді. Мені випала честь ділити сцену з безперечними легендами в історії музики, виконавши хіт феноменального гурту U2. Назавжди запам'ятаю слова Боно: «Коли слухав твій спів, полетів у космос». Зізнаюся, я відчувала себе так само під час виступу, – поділилася своїми емоціями про виступ Джамала.

Як зазначила співачка, на американській сцені вона також виконала гімн України, а також нагадала тисячам глядачів про те, що відбувається у нашій країні.

- Найголовніше для мене сьогодні, що ми знову говорили про наш будинок. Разом з піснею U2 я виконала гімн України, а з цим нагадала тридцятитисячному залу про темряву та щоденні обстріли. Про те, що Росія робить із нашими життями. Така вдячна за можливість бути почутою. Підтримка у залі та за лаштунками дає велику впевненість, що ми не одні у цій боротьбі, - наголосила вона.

Премія Кеннеді-центру щорічно вручається художникам за внесок до американської культури з 1978 року. Урочиста церемонія проходить у грудні у рамках гала-вечері в Оперному театрі Центру Кеннеді. Щоразу нагороду з рук перших осіб країни одержують п'ять лауреатів.

Фото
Фото
05 Грудня 202222:21