Завантажити ще

Pianoбой розповів, як військовий з амнезією, який не пам'ятає дружину, наспівував його пісню

Pianoбой розповів, як військовий з амнезією, який не пам'ятає дружину, наспівував його пісню
Фото: скріншот відео youtube.com/ŽVL

Музикант Дмитро Шуров (Pianoбой) поділився зворушливою історією, яка сталася з ним під час виступу у шпиталі, де лікують поранених захисників. На одному з концертів усіх довів до сліз військовий з амнезією, який не згадав дружину, яка стояла поруч, але почав співати пісню співака.

- Коли виходили, стояв хлопець з дружиною. І він мені так: "А, це ви". І почав співати пісню. А вона стоїть поряд і плаче. Я кажу: "А чого ви плачете?" А вона каже: "У нього часткова амнезія, і він мене не пам'ятає. Він ще повинен мене згадати, свою дружину. А пісню згадав". Там уже всі стояли плакали, – згадав артист в інтерв'ю "ЖВЛ".

Шуров зізнався, що і сам він часто не стримує сліз під час благодійних концертів. За словами виконавця, музика часто візуалізується, тому емоції стримати важко. До того, як поїхати на фронт і до шпиталю з концертами, артист був переконаний, що його кар'єрі кінець, оскільки війна "вбила" в ньому жагу до написання музики.

Днями Pianoбой разом із Колею Сергою та Олександром Ярмаком виступили у центрі Херсона, звільненого українськими захисниками від російських окупантів.

Новини по темі: Pianoбой