Завантажити ще

Помер батько Дженніфер Еністон

Помер батько Дженніфер Еністон
Фото: instagram.com/jenniferaniston/

Американська актриса Дженніфер Еністон повідомила про смерть батька Джона Еністона. Про це зірка написала у своєму Інстаграмі, опублікувавши кілька сімейних знімків.

- Дорогий тату... Джон Ентоні Еністон. Ти був одним із найкрасивіших людей, яких я коли-небудь знала. Я така вдячна за те, що ти пішов у небеса зі світом – і без болю. І 11.11 не менше! Ти завжди мав ідеальний вибір часу. Це число назавжди буде для мене ще більшим змістом відтепер. Я любитиму тебе до кінця часу, - написала Еністон.

Джон Еністол був актором, в основному знімався у серіалах. Популярність йому принесла роль Віктора Кіріакіса в мильній опері "Дні нашого життя", в якій знімався з 1985 року до теперішнього часу. Родом Еністон був із Греції - його родина емігрувала до Америки, де він здобув театральну освіту. До акторської кар'єри він служив у ВМС США як офіцер розвідки.

Джон Еністон був двічі одружений. Дженніфер є його дочкою від першого шлюбу – з американською актрисою Ненсі Доу. Від шлюбу із Шеррі Рунні у актора залишився син Олександр.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Jennifer Aniston (@jenniferaniston)