20 червня
Завантажити ще

Wellboy про раптовий дзвінок Бардаша з РФ: Я його заблокував

Wellboy про раптовий дзвінок Бардаша з РФ: Я його заблокував
Фото: instagram.com/a.wellboy

Співак Wellboy зізнався, що його експродюсер Юрій Бардаш дзвонив йому після втечі з України до РФ. В інтерв'ю "ЖВЛ" артист розповів, що колишній наставник, який підтримує війну в рідній країні, вийшов із ним на зв'язок у неадекватному стані та намагався йому щось довести. У відповідь виконавець заблокував його контакт.

- Так, він мені дзвонив. Я не знаю, з якою метою. Можливо, він був у нестабільному, неадекватному стані. Я його заблокував, відписався в Instagram, - зазначив артист. - Ну я не знаю, там [були] ось ці стандартні розмови від Юри. Мені нема про що говорити. Не хочеться навіть згадувати цю людину.

Wellboy додав, що зараз він не має продюсера, але є команда, яка допомагає йому продовжувати сольну кар'єру.

– Не можна сказати, що я самостійний артист. Разом зі мною працює команда, і ми разом все робимо. Є люди-однодумці, які допомагають мені постійно. Тому сказати, що я цілком самостійний, не можна. Але за цей рік я справді став самостійнішим. Мені вже не можна сказати, що мені робити, писати, виконувати.... У більшості випадків я відповідаю сам за себе, - уточнив він.

Бардаш оскандалився у прямому ефірі, заявивши, що Україна не має шансів на перемогу у війні з РФ. Продюсер назвав "нацистами" українських артистів, які збирають кошти на благодійних концертах, та звинуватив їх у рекламі війни. Бардаш також образив захисників України, назвавши їх "селянами, які нічого не знають про війну". Пізніше продюсер утік до Грузії, а звідти через гори до Росії, де планує отримати громадянство.

Новини по темі: Wellboy