Завантажити ще

Андрій Данилко згадав, як журналісти "посварили" його з мамою: Хотіли показати, який я поганий син

Андрій Данилко згадав, як журналісти
Фото: скріншот відео youtube.com

Співак та шоумен Андрій Данилко розповів, що на зльоті його кар'єри журналісти намагалися посварити його з матір'ю. В інтерв'ю Катерині Гордєєвій артист зізнався, що корепонденти знаходили її домашню адресу, напрошувалися в гості до Світлани Іванівни, а потім монтували "скандальні" репортажі, де виставляли його у поганому вигляді.

- Нас "посварили журналісти".... "Погляньте, як син жирує, а мама на городі в капцях". Ну, на городі вона. А в чому вона там має бути? На підборах? Вони приїжджали, питали, знімали.... Ти ж сама знаєш, як робляться ці сюжети. Ніколи батьки не хочуть..... "Ось, це ваше життя. Що я там робитиму в тій квартирі? Смерть чекати?" Так вони кажуть. Тому ніхто не намагався якось умовляти. У нас завжди були прекрасні стосунки. Я просто в якийсь момент сказав "Досить роздавати ці інтерв'ю". Вони ж тебе просто використовують. От якби вони тобі хоч платили, то хоч щодня давай їх, розповідай, що хочеш і чим я хворів. Але вони просто її дурили. І як вони знаходили цю адресу. Мені зараз скажи, де будинок знаходиться... там проїхати - це тихий жах. І вони якось знаходили, приїжджали, тиснули на жалість, вона їх впускала, і вони знімали це в такому світлі, щоб показати, який я поганий син, – поділився артист.

Данилко додав, що вони з мамою не любили сімейні "телячі ніжності" і завжди вибудовували стосунки на дружньо-людській ноті.

- Мені подобалося, що у нас з мамою не було ось цих "телячих ніжностей". Я не міг пережити, коли бачив в інших сім'ях ось ці ось фрази "Ой, синочку, там ось ці трусики та маєчка....". Ось ці шмарклі... і моя мама так не любила. При тому, що у нас були дуже добрі стосунки дружньо-людські. Я ніколи нічого не вимагав, але те, що треба було і вона могла вирішити, вона це вирішувала, - зазначив він.

При цьому співак мав тяжкі стосунки з батьком, який зловживав алкоголем і бив матір. За словами Данилка, у дитинстві через страх батька він почав заїкатися.

- Я сильно заїкався. Мені було 15 років. Я пішов до бабці. Там треба було принести якийсь хліб, ще щось... і вона проводила свій ритуал, вибивала щось на бошки. І вона мені сказала таку фразу, яку я зрозумів через років 20: "У тебе переляк від людини, якої на цій планеті немає. Він помер". Я потім зрозумів, що це тато. Коли тато влаштовував вечірні концерти після опівночі. Я завжди боявся стукоту у вікно і фразу "Свєта, давай поговоримо". Ось ці слова "Давай поговоримо"... я розумів, що ось у мене є хвилина ще полежати і потім я підриваюся з розкладачки, дістаю маленьку табуреточку і біжу до таксофону, звоню "02". Я маю припущення. Я думаю, там були якісь проблеми сексуального плану, – розповів співак.

Мама Данилка померла наприкінці 2020-го. Батька співака не стало у 1980 році, коли Андрію було лише 7 років. Артист має сестру Галину Гришко від першого шлюбу матері.

Новини по темі: Андрій Данилко