Завантажити ще

На "Голосі країни" учасник вперше виступив по відеозв'язку

На
Фото: скриншот видео youtube.com/Голос країни

У новому ефірі "Голосу країни-12" на каналі ТЕТ учасник уперше за всю історію шоу виступив по відеозв'язку. У фіналі епізоду у "вокальних боях" змагалися учасники команди Святослава Вакарчука Дмитро Цимбал та Роман Меліш. Останній не зміг бути присутнім фізично на сцені "Голосу країни", оскільки на той момент представляв Україну на міжнародній арені в США.

- Я маю на певний час виїхати з України, бо представляю нашу країну на міжнародній арені в США. Тож формат вас здивує, – сказав перед виходом на сцену артист.

Незвичайний дует вокалістів став справжнім сюрпризом, бо ніхто з тренерів не очікував таке побачити. Учасники проєкту виконали пісню "Стоїть гора високая".

Виступ артистів настільки вразив Вакарчука, що той не захотів прощатися з музикантами, а також пообіцяв записати для них альбом українських пісень. За рішенням наставника, надалі Дмитро й Роман братимуть участь у шоу та співатимуть разом - це дозволили продюсери проєкту.

Раніше на "Голосі країни" не показали виступи трьох пар учасників через зміни правил шоу. За рішенням команди проєкту, співати російські пісні, виконавцями та авторами яких є співаки з країни-агресора, тепер неприпустимо.

 

Новини по темі: Голос країни