Завантажити ще

Син Андреа Бочеллі розповів, що пса Джека із Куп’янська годують біфштексами та сосисками

Син Андреа Бочеллі розповів, що пса Джека із Куп’янська годують біфштексами та сосисками
Фото: скріншот yotube-каналу Сніданок з 1+1

Пес Джек із Куп’янська Харківської області, якого забрала родина італійського тенора Андреа Бочеллі, почувається краще і звикає до життя у Тоскані. Собаку годують сосисками та біфштексами, а найбільше йому подобаються кістки. Про це розповів син співака Амос Бочеллі в ефірі "Снідану з 1+1". 

- Джек приїхав десь о першій ночі. Це був сюрприз для нашої родини, ніхто не очікував, що він буде таким великим. Але це було дуже класне рішення. Це дуже добрий собака. Ми одразу зрозуміли, що він частина нашої родини. Сьогодні має приїхати ветеринар, бо нам здається, що він нас не чує, він глухуватий. Але він дуже добрий, так що нам все підходить, - розповів Амос Бочеллі.

За словами Амоса, про Джека родина дізналася завдяки публікації свого друга - волонтера Амеда.

- У нас є друг, якого звати Амед. Він фантастична людина. Він завжди допомагає людям в тих країнах, які зараз проходять через важкі моменти. Я стежу за Амедом в Instagram, я вирішив також допомогти цьому песику, якого побачив на його сторінці. Одного дня від опублікував відео з Джеком, і я вирішив його одразу забрати до себе, - поділився Амос.

Будинок, де жила сім'я Джека, захватили російські окупанти. Пес прожив у клітці під обстрілами сім місяців. Він отримав в окупації контузію та поранення. Джека евакуювали бійці артилерійської аеророзвідки 112 бригади.

Новини по темі: Війна України з Росією