Завантажити ще

Євробачення-2023 пройде у Ліверпулі

Євробачення-2023 пройде у Ліверпулі
Фото: eurovision.tv

Ліверпуль прийме Євробачення-2023 від імені України. Конкурс пройде 9, 11 и 13 травня на "Ліверпуль-Арені". Другим кандидатом на проведення конкурсу було місто Глазго. Про це повідомила пресслужба конкурсу.

- Ліверпуль - ідеальне місце для проведення 67-го пісенного конкурсу Євробачення від імені України. Це місто є синонімом музики, а "Ліверпуль Арена" відповідає всім вимогам, необхідним для проведення глобальної події такого масштабу. Ми були дуже вражені пристрастю, яку продемонструвало місто у прийнятті конкурсу, та його інклюзивними ідеями щодо розміщення переможця минулого року, України, у центрі уваги, коли тисячі фанів відвідають місто у травні наступного року, - сказав виконавчий директор "Євробачення" Мартін Остердаль. 

"Ліверпуль-Арена" відкрита у 2008 році і до 2018 року називалася Echo Arena. Вона вміщує до 10 600 сидячих місць та 11 000 стоячих. На майданчику виступали Боб Ділан, Ріанна, Бейонсе, Пол Маккартні, Нікі Мінаж.

Євробачення у 2022 році виграв український гурт Kalush Orchestra з піснею "Стефанія", але європейський мовник заявив, що проводити шоу в Україні небезпечно через війну.