28501
0
Завантажити ще

Держкіно знімає фільм про ЛГБТ та гомофобію в українському селі

Держкіно знімає фільм про ЛГБТ та гомофобію в українському селі
Фото: .facebook.com/ukrainefilmagency

В Україні розпочалися зйомки художнього фільму режисера Аркадія Непиталюка («11 дітей з Моршина») "Уроки толерантності" за підтримки Держкіно. В основу сценарію лягла п'єса Ігоря Білиці "Гей-парад", а його співавтором є Олексій Гладушевський - продюсер «Мого юного принца», ще одного майбутнього фільму про ЛГБТ, який фінансується із державного бюджету.

- "Уроки толерантності" - така історія, яка має потенціал стати фільмом, який зможе достукатися до нашого темного внутрішнього світу та розколоти камінь упередженості у тих, хто її має, - каже режисер Непіталюк.

Головні ролі у фільмі виконують актори Олександр Ярема, Олена Узлюк, Кароліна Мруга, Акмал Гурезов, Борис Георгіївський та зірка "Кіборгів" Олександр Піскунов, який у червні зробива камінг-аут. Виробництвом фільму займається кінокомпанія Solar Media Entertainment, а продюсером стрічки є Сергій Лавренюк ("11 дітей з Моршина", "DZIDZIO Контрабас").

Кінострічка розкаже  історію провінційної шкільної вчительки, яка умовляє чоловіка та дітей підписатися на державну програму з євроінтеграції «Уроки толерантності». За умовами програми сім'я має на якийсь час поселити у себе вдома ЛГБТ-представника та активіста. Головні герої будуть боротися зі своєю гомофобією та неприйняттям інакшості.

Режисер стрічки Аркадій Непиталюк. Фото: Держкіно

Режисер стрічки Аркадій Непиталюк. Фото: Держкіно

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений .O. (@peacekunow)

Новини по темі: Кіно ЛГБТ фільм Держкіно