Завантажити ще

Даша Кацуріна відповіла критикам свого одягу та нерозчісаного волосся

Даша Кацуріна відповіла критикам свого одягу та нерозчісаного волосся
Фото: instagram.com/dasha_katsurina/

Рестораторка та дизайнерка Даша Кацуріна відповіла хейтерам, які критикують її зовнішній вигляд. Останнє фото дівчини Володимира Дантеса у рейтузах та з нерозчісаним волоссям викликало хейтерські коментарі. Даша порадила відписатися усім, кому не подобається її одяг, зачіска чи поведінка.

- тут буде моє нерозчісане волосся, тому що я обожнюю своє волосся і так, я вважаю, його привабливим саме в цьому вигляді (орфографія та пунктуація авторки збережені - Ред.). тут будуть ретузи і я в них, тому що це весело. тут буде все з маленької літери, тому що зараз мені подобається не виділяти нічого в тексті (так , я прочитала о bell hooks), тут не буде кожне друге фото з вовою, щоб показати вам як ми кохаємо один одного. ми це один одному показуємо. тут буде моя українська з помилками, але ненадовго, я почала навчання. тут я буду інколи намагатися виглядати краще ніж я є. і це не про зовнішність. нові підписники , так, вам краще або це прийняти, подивитися, які проекти я роблю з командою, find some inspiration або просто нахуй відписатися. дякую, - написала Кацуріна в Інстаграмі.

Після того, як Даша Кацуріна та Володимир Дантес оголосили про свій роман, кількість підписників рестораторки виросла майже на 100 тисяч. Зараз на дівчину підписані 178 тисяч людей.

Даша Кацуріна була заміжня за ресторатором Мішею Кацуріним, який зараз зустрічається зі співачкою та колишньою дружиною Володимира Дантеса Надею Дорофєєвою. "Обмін парами" відбувся після повномасштабного вторгення. За словами Даші, для неї роман чоловіка з Дорофєєвою став неприємним сюрпризом. 

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Dasha Katsurina 🇺🇦 (@dasha_katsurina)