Завантажити ще

Сара Джессіка Паркер на прем'єрі "Фокус-покус 2" позувала з 13-річними доньками

Сара Джессіка Паркер на прем'єрі
Фото: REUTERS/Кейтлін Окс

Американська актриса Сара Джесіка Паркер разом із дітьми з'явилася на прем'єрі фільму "Фокус-покус 2" у кінотеатрі AMC Lincoln Square Theater у Нью-Йорку. Артистка позувала на фіолетовій доріжці разом з 13-річними дочками-близнючками Табітою Ходж і Маріон Лореттою Елвелл та чоловіком режисером з Метью Бродеріком.

На прем'єру артистка вибрала вбрання з нової колекції Giorgio Armani - піджак з квітковим візерунком і рожеві штани. Образ вона доповнила рожевими туфлями-човниками із колекції свого бренду. Дочка Паркер Маріон позувала у блискучій сірій сукні та туфлях фіолетового кольору, а її сестра Табіта – у чорному вбранні та у блискучих босоніжках.

В останнє дочки Паркер з'являлися на червоній доріжці разом із братом Джеймсом у березні. Спадкоємці Сари відвідали прем'єру бродвейського спектаклю Plaza Suite.

"Фокус-покус 2" - сіквел популярного фільму 90-х, дії якого розгортаються майже через 30 років після закінчення оригінальної кінокартини. За сюжетом троє сестер-відьом Сандерсон, яких стратили в XVII столітті, повертаються до сучасного Салема. Зупинити їх можуть лише три старшокласниці, які повернули їх до життя. Крім Паркер, до своїх ролей також повернулися Бетт Мідлер та Кеті Наджімі.

Фото: Dia Dipasupil/Getty Images

Фото: Dia Dipasupil/Getty Images