Завантажити ще

ВАУ! Українська режисерка Таню Муіньо зняла кліп на пісню Брітні Спірс та Елтона Джона

ВАУ! Українська режисерка Таню Муіньо зняла кліп на пісню Брітні Спірс та Елтона Джона
Фото: youtube.com

Українська режисерка Таню Муіньо зняла кліп на дуетну пісню Брітні Спірс та Елтона Джона Hold Me Closer. Це перший реліз співачки з 2016 року. Зйомки відео пройшли у Мексиці, самі артисти у ньому не з'являються. 

- Ці зйомки були дуже емоційними для мене, оскільки я росла на піснях Брітні. Після перегляду «Slave For You» я вирішила, що хочу стати відеорежисером. Елтон Джон це теж ікона, на якій зростала не лише я, але і весь світ, - сказала Муіньо в коментарі Billboard.

У відео пари танцюють на фоні мексиканських пейзажів, у тому числі у жовто-блакитному одязі. Муіньо говорить, що вона без проблем отримала дозвіл на зйомки у багатьох закритих місцях, адже усі хотіли попрацювати з Брітні Спірс та Елтоном Джоном.

Перші кліпи Таню Муіньо знімала для українських артистів MONATIK, Время и Стекло, Насті Каменських та Мішель Андраде. Співпраця зі світовими зірками розпочалася у 2019 році з кліпу Small Talk для Кеті Пері. За останні три роки Таню Муіньо встигла попрацювати з Біллі Айліш, Lil Nas X, Cardi B, Lizzo, Harry Styles та The Weeknd. Режисерка э лауреаткою MTV Video Music Awards.