28501
0
Завантажити ще

Дивимося трейлер фільму "Люксембург, Люксембург" - кінодебют музикантів «Курган і Agregat»

Дивимося трейлер фільму
Фото: usfa.gov.ua

Вже незабаром, з 31 серпня по 1 вересня, проходитиме 79-й Венеційський міжнародний кінофестиваль, на якому відбудеться прем’єра трагікомедії українського режисера Антоніо Лукича «Люксембург, Люксембург».

Перша картина Антоніо Лукича – лірична комедія «Мої думки тихі» - мала шалений успіх серед українців,  а також стала лауреатом Національної кінопремії «Золота Дзиґа» і Національної премії кінокритиків «Кіноколо». Тож на новий фільм режисера глядачі очікують з нетерпінням.

«Люксембург, Люксембург» - це історія двох братів-близнюків Колі та Василя, яких виховувала мати. Кінець 90-х, кожен має крутитися як може. Один з братів водить маршрутку, другий зв’язався з криміналом.

Несподівано брати дізнаються, що їхній батько помирає у Люксембурзі. І вирішують поїхати до нього, хоча мати й переконує, що батько бандит і взагалі «Люксембург – столиця європейського бандитизму».

За той час, поки брати дістаються до Люксембургу, їхній батько вже опиняється у лікарні. Натомість з’являються його колоритні друзі.

«Люксембург, Люксембург» була відібрана до участі у конкурсній програмі Orizzonti, на якій демонструють нові тенденції у розвитку кінематографа. Головні ролі у стрічці виконали учасники реп-гурту «Курган і Agregat» – брати Раміл та Аміл Насирови. 

В українському прокаті фільм очікується наприкінці 2022 року.