Завантажити ще

У Туреччині українка «прикрасила» відпочинок Баскова питанням про війну

У Туреччині українка «прикрасила» відпочинок Баскова питанням про війну

Микола Басков, який відкрито підтримує вторгнення РФ в Україну, зустрів на відпочинку в Туреччині українку. Щоб не вступати в дискусію з жінкою, чию країну щодня бомбардують його співвітчизники, співак сховався за спиною супутниці. Відповідне відео у Youtube виклала користувачка на ім'я Di Os.

Вона пояснила, що Басков відпочивав у готелі D Maris Bay, розташованому в турецькому селищі Хісароню. Користувальниця виклала два відео. На першому Басков танцює та веселиться під музику в компанії жінки.

На другому він розмовляє зі своєю супутницею та ще однією жінкою. Зауважуючи, що його знімають, йде у бік автора відео. Дівчина ставить йому запитання.

- Я з України. Росія зараз бомбардує Україну щодня, а ви тут веселитесь. Як вам, нормально веселитися? - запитує вона.

У відповідь російський співак заявив, що не розважається, а "відпочиває". Після чого одна з жінок стає спиною між Di Os та Басковом, ховаючи його від камери. Басков, ховаючись за спиною супутниці, йде. Українка прощається з ним словами: "Слава Україні!"

Раніше Басков публічно підтримав розв'язану Путіним війну в Україні. Після цього українська телеведуча Маша Єфросиніна записала емоційне звернення до нього, а генпрокурор Ірина Венедиктова повідомила початок процедури оголошення його в міжнародний розшук.