Завантажити ще

Російські окупанти знищили рідний двір Василіси Фролової у Харкові

Російські окупанти знищили рідний двір Василіси Фролової у Харкові
Фото: instagram.com/vasyafrolova

Телеведуча Василіса Фролова показала у соцмережах страшні кадри прильоту російських ракет по двору у Харкові, де вона прожила 20 років. За її словами, саме там від удару снаряда 28 червня загинуло двоє людей, діти зазнали поранень.

- Мій рідний двір у Харкові. Вчора. Чотири хрущовки на Нових Домах, в яких я знала майже всіх мешканців, кожен під’їзд, бо усюди були друзі і однокласники, пам’ятаю кожну яму в асфальті, бо першу власну автівку припаркувати саме в цьому дворі було дитячою мрією. Я народилась там, виросла, провела все дитинство саме на цій поляні з двома качелями й турниками. Вчора саме перед моїми вікнами, саме на мою рідну поляну прилетіли довбані рашистські ракети! Я увесь день й досі не можу це прийняти, але мені вже написало стільки людей…Дві людини у моєму дворі загинуло, поранені дітки, які просто грали у футбол! - повідомила Василіса в Instagram.

Фролова й досі не може повірити, що місце, яке зберігало в собі стільки спогадів, зруйноване.

- Рашисти знищують двір за двором, будинок за будинком, місто за містом, але вони не взмозі знищити країну! Не по зубах! В нас вже занадто багато важелів, ненависті, помсти і бажання перемогти! Інстаграм видаляє дописи з лайливими словами… Ще не вигадали такого слова, яке б хоч близько описало цих тварюк, - підписала публікацію телеведуча.

Раніше російські окупанти завдали удару по багатоповерхівці, в якій до війни жила телеведуча Лідія Таран разом із дочкою. Внаслідок удару постраждало шестеро людей: одна людина загинула, трьох госпіталізували, двоє отримали легкі травми і лікуватимуться амбулаторно.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Vasilisa Frolova (@vasyafrolova)