Завантажити ще

На концерті у Варшаві Вакарчук показав середній палець Росії та заспівав польською

На концерті у Варшаві Вакарчук показав середній палець Росії та заспівав польською
Фото: скріншот відео телеграм-канал NEXTA.Live

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук під час благодійного концерту в Польщі показав середній палець Росії, подякував полякам за підтримку України та заспівав свій хіт "Обіймі" польською. Відеофрагмент виступу опублікував телеграм-канал NEXTA.Live.

- Перше, що хочу сказати, – дякую нашим польським братам та сестрам за підтримку. Дякую, ми цього ніколи не забудемо. Росія хоче деморалізувати нас, поставити нас на коліна, змусити депресувати, боятися, думати про те, що було в минулому, - зазначив зі сцени Вакарчук, показавши середній палець. - Ми знаємо, що ми йдемо у майбутнє гордо та впевнено, бо така нація, як українці, за допомогою таких друзів, як Польща, обов'язково переможе. Це станеться навіть швидше, ніж ми думаємо. Головне — працювати для цього кожен день.

За даними джерела, на концерті гурту зібралося понад чотири тисячі людей. Виручені кошти підуть на допомогу дітям, біженцям та українським захисникам, які постраждали від війни.

Наприкінці квітня гурт "Океан Ельзи" вперше після повномасштабного вторгнення Росії в Україну виступив у Києві. Колектив дав концерт на платформі станції метро "Золоті ворота" для волонтерів, медиків, військових. Його показали в ефірі національного телемарафону "Єдині новини".