Завантажити ще

Притула за три дні зібрав гроші на чотири "Байрактори"

Притула за три дні зібрав гроші на чотири
Фото: instagram.com/siriy_ua

Українському телеведучому Сергію Притулі вдалося зібрати за три дні 600 мільйонів гривень для покупки чотирьох ударних безпілотників "Bayraktar". Про це повідомляється у Телеграм-каналі благодійного фонду шоумена.

– Українців не перемогти. Їм кажуть "бракує 10%", а вони дозбирають на 4-й "Байрактар"! Ми зібрали 600 мільйонів за три дні! Дякуємо кожній людині, кожному бізнесу, які долучилися до цих історичних зборів. Ви довели, що українцям під силу неможливо. Ви довели, що кожна гривня має вагу, – заявили у фонді.

Також Притула закликав українців об’єднатися для допомоги українській армії. Він нагадав, що армії потрібна військова техніка.

- Просимо: не забувайте, що армії потрібна наша допомога. Дрони, машини, оптика, зв'язок – досі потрібні. Допомагайте фондам, допомагайте волонтерам. Лише об'єднавшись, ми зможемо перемогти ворога. А ми переможемо!, – зазначено у повідомленні.

Про збір коштів на купівлю трьох безпілотників "Байрактар" для ЗСУ Притула оголосив разом із блогером Ігорем Лаченковим уранці, 22 червня - у свій день народження. Загалом необхідно було зібрати понад 500 мільйонів гривень. Тоді Шоумен запевнив, що потрібну суму буде зібрано за 1 тиждень. Перші два мільйони доларів фонд Притули вже акумулював. Решту вдалося зібрати всього за 3 дні.