Завантажити ще

Юрій Горбунов через двадцять років став ведучим ранкового шоу

Юрій Горбунов через двадцять років став ведучим ранкового шоу
Фото: скріншот відео youtube.com

Юрій Горбунов отримав нову роботу на телеканалі "1+1". Через двадцять років він знову зустрічатиме з українцями ранок, приєднавшись до команди "Сніданку з 1+1". Сьогодні, у Міжнародний день йоги, новий ведучий влаштував в ефірі тренування для Нелі Шовкопляс та Руслана Сенічкіна, виступивши у ролі інструктора.

- Для мене повернення до ранкової програми це як повернення до альма-матер, до витоків. Це завжди приємно, щемливо, навіть надзвичайно інтимно і так само відповідально, як і великі розважальні шоу. Коли до великого шоу у тебе є можливість готуватись цілий тиждень, то тут – щоденна робота. Вона вимагає бути увесь час в тонусі, в курсі усіх справ, щоб підтримати будь-яку тему, бути в курсі усього, що відбувається на фронті, у політиці, медицині та інших сферах. Це щоденна відповідальна праця, тому я дуже радий мати можливість приєднатись до своїх колег та бути корисним, – прокоментував новий проект Горбунов.

Для Горбунова це не перший досвід роботи у ранковому шоу. З 1999-го по 2003 рік він був ведучим проекту "Підйом" на Новому каналі разом з Машею Єфросініною. Другу хвилю популярності проект пережив, коли його обличчями стали Сергій Притула, Олександр Педан та Ольга Фреймут.

Програма "Сніданок з 1+1" через війну в Україні тимчасово виходить в ефірі телеканалів ТЕТ та "2+2", на YouTube у будні з 7:00 до 10:00 та у вихідні з 8:00 до 10:00. У нових випусках ведучі продовжують розповідати українцям про оперативні новини в країні та залучати фахівців різних галузей.

Фото: скрішот відео youtube.com/Сніданок з 1+1

Фото: скрішот відео youtube.com/Сніданок з 1+1