Завантажити ще

Благодійний концерт «Кварталу» відбудеться у Будапешті попри заборону уряду Угорщини

Благодійний концерт «Кварталу» відбудеться у Будапешті попри заборону уряду Угорщини
Фото: прес-служба

У столиці Угорщини на площі Бакатш 16 червня відбудеться концерт "Студії Квартал 95" в рамках благодійного туру «Життя переможе / Life Will Win». Незважаючи на скасування концерту владою Угорщини на іншому майданчику, його організацію взяли на себе активісти та місцева влада. Уряд Угорщини не дає коментарі та не називає причини скасування концерту, повідомляє прес-служба "Кварталу".

Тур Life Will Win покликаний об’єднати українців та європейців і привернути увагу до України. Перший концерт пройшов у Варшаві 10 червня. На ньому виступили MONATIK, "Воплі Відоплясова", Злата Огневич, Pianoboy, Wellboy, а також лунали пісні «Вечірнього Кварталу».

- Ми виходимо на сцену, дивимося в очі глядачам і розуміємо, що все не дарма. Наша мета – об’єднати, не дати забути про війну та хоча б на декілька годин подарувати рідний дім та затишок усім українцям, які опинилися в Європі не по своїй волі. Три місяці ми їздили з концертами на передові, у госпіталі, військові частини, у різні міста України: Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Київщина, Житомирщина… Звичайно, виступати перед військовими та цивільними – це різні речі. Але об’єднує нас усіх головне – ми українці, які хочуть, щоб війна закінчилася, ми перемогли та почали відбудовувати своє життя та країну, - коментує актор Студії «Квартал 95» Євген Кошовий. 

Ведучим концерту стали Євген Кошовий, Олена Кравець, Олександр Пікалов та Даша Трегубова. Усі зібрані кошти підуть на медичні потреби через фандрейзингову платформу UNITED24 – на закупівлю рентген-прозорих операційних столів для українських лікарень. Благодійний тур поставив за мету зібрати $500 000. Долучитися до збору можна за посиланням.