Завантажити ще

Приходько і Суханов про кліп "Ногу свело!": На тобі, дупа запалала, заспівав!

Приходько і Суханов про кліп
Фото: YouTube

Кліп російської групи "Ногу свело!" на пісню «Украина» викликав гарячу дискусію в мережі. Поки одні дякують музикантам за підтримку, інші вважають, що українці мають ігнорувати всіх представників російського шоу-бізнесу. Телеведучий Олексій Суханов, який народився в Росії і на початку лютого отримав українське громадянство, у щирість колишніх співвітчизників не вірить.

- Де б він не жив – у США, в Індонезії, на Балі чи на іншому острові – немає значення. Якби з 2014 року він щороку випускав таку пісню чи кліп або робив заяви, які б свідчили, що він на боці України, то в такий спосіб він би, звісно, доводив це. А тут – на тобі, дупа запалала, заспівав! – сказав Олексій Суханов у шоу «Вечір з Україною».

Якщо артист у такий спосіб дійсно хотів підтримати Україну, то чому ж тоді не заспівав українською, дивується Суханов. Навіть якщо прихильники гурту не сприйняли б таку роботу.

Думку Суханова поділяє співачка Анастасія Приходько, яка довгий час працювала у Москві і навіть представляла Росію на "Євробаченні" у 2011 році.

- Зараз я не вважаю доречними ці пісні російських виконавців. У них був час – війна розпочалась у 2014 році. Чому ці артисти вирішили випустити пісню про Україну зараз? Вам потрібен був цей час, щоб зрозуміти, що щось буде інакше? Ви що, не бачите, що Росія тільки скочується вниз? Це було від початку війни в Україні – вони все роблять для того, щоб повернутись у Радянський Союз. А зараз розуміють: «А куди ж нам повертатися? Давайте ми заспіваємо про Україну!» – зазначила співачка Анастасія Приходько у студії програми «Вечір з Україною».

З 2019 року лідер рок-гурту Максим Покровський проживає в США. По словам артиста, його мама родом із України. Кліп на пісню "Україна" потрапив у тренди українського Ютубу.