Завантажити ще

У свій день народження Alyona Alyona попросила про особливий подарунок

У свій день народження Alyona Alyona  попросила про особливий подарунок
Фото: facebook.com/savranenkoalyona

Українська реперша  Alyona Alyona  святкує 31-й день народження. У своє свято артистка попросила знайомих не дарувати їй особистих подарунків, а зробити внесок волонтерам у Баришівці. Про це співачка написала на своїй сторінці в Фейсбуці.

- Сьогодні у мене День народження. Мені виповнюється 31 рік. Я не буду відрізнятися від усіх іменинників, хто зустрів свій ДР у війні. Моє бажання єдине — щоб ми виграли цю війну та вигнали загарбників з нашої прекрасної землі. Не прошу подарунків особисто мені. А всіх, хто хоче мене привітати, я дуже прошу задонатити у волонтерський штаб в Баришівці, - написала артистка.

Вона додала, що, не дивлячись на те, що Київщина вже вийшла з під окупації, штаб волонтерів продовжує свою роботу та допомагає різним регіонам України та напрямкам на фронті.

- Дуже багато військових зараз проходять через баришівський військкомат і потребують різної амуніції. І дівчата, які сидять у швейному цеху, щоденно шиють плитоноски, броніки, аптечки, не зупиняючись. Якщо у вас є зв‘язок з волонтерськими організаціями за кордоном, то ви можете написати Каті Березко і дізнатись про першочергові нагальні потреби волонтерського штабу і допомогти їй. Це буде найкращий подарунок на мій День народження, - додала Alyona Alyona .

Вона також опублікувала реквізити волонтерському штабу, куди можна при бажанні зробити внесок:

Банк - 5168745015721589
paypal — Flagkiev@gmail.com

 

Новини по темі: День народження Alyona Alyona