Завантажити ще

Чого чекати від 2-го сезону «Гри в кальмара»: бойфренд ляльки-вбивці та комічний бік Гі Хуна

Чого чекати від 2-го сезону «Гри в кальмара»: бойфренд ляльки-вбивці та комічний бік Гі Хуна
Фото: netflix.com

Несподівано для всіх, включаючи стрімінгову платформу та творців «Гри в кальмара», шоу очолило список серіалів Netflix, що найбільше переглядаються, у 90 країнах, зібрало безліч нагород і прославило південнокорейських акторів (відомих в основному любителям дорам) на увесь світ.

Ніхто й не сумнівався, що найпопулярніший серіал минулого року продовжать наступного сезону. Та й сам творець серіалу – режисер та сценарист Хван Дон-хьок – у листопаді 2021 року анонсував 2-й сезон. А 12 червня Netflix офіційно підтвердив цю інформацію та показав дебютний тизер. Без сумніву, на нас знову чекає команда невдах, які бажають виграти за будь-яку ціну, смертельні ігри на виживання та людські драми. Подейкують також, що ігор може навіть стати більше.

А тепер конкретніше

"Ми сконцентровані на тому, щоб зробити його (2-й сезон. - Ред.) ще більш захоплюючим",

заявив виконавчий продюсер серіалу Кім Джі Йон. 

А Хван Дон-хьок пообіцяв, що повернеться Фронтмен (Ведучий), відповідальний за ігри на виживання (режисер навіть мав намір зробити його центральним героєм). Обов'язково повернеться переможець минулої гри Сон Гі Хун (не виключено, що і в ролі наглядача: недарма ж наприкінці першого сезону він пофарбував своє волосся у рожевий - колір їхніх костюмів. А можливо, це буде лише маскування, щоб розібратися з тими, хто розробляє подібні «ігри», і покінчити з кривавим конкурсом). А щоб Гі Хун не виглядав нудним, Хван казав, що має намір додати цьому персонажу також і комічності.

Хван Дон-хьок пообіцяв, що повернеться Фронтмен (Ведучий) та Гі Хун. А ще розповів про нову ляльку-вбивцю. Фото: netflix.com

Хван Дон-хьок пообіцяв, що повернеться Фронтмен (Ведучий) та Гі Хун. А ще розповів про нову ляльку-вбивцю. Фото: netflix.com

А ще – оскільки ляльку-вбивцю Йон Хі зняли з продажу, то у серіалі з'явиться її бойфренд. Творці серіалу чи то жартома, чи то серйозно натякають і на можливу романтичну історію цих двох ляльок. Що ж, побачимо.

Щодо персонажів-людей, то свого часу Хван заявляв в одному з інтерв'ю, що хоче більше розповісти про поліцію Кореї. Хван упевнений, що ця тема близька всім, адже проблеми з правоохоронцями стосуються й інших країн, а сам він давно хотів висвітлити ситуацію у поліції докладніше... Не виключено також, що друга частина серіалу може бути своєрідним приквелом і розповість передісторію Ведучого, який був офіцером поліції.. Можливо, знову з'явиться брат Ведучого – поліцейський Хван Джун Хо, якого начебто і вбили минулого сезону, але тіло нам так і не показали, тому є варіанти.

До речі, з огляду на те, що у першому сезоні було вбито 455 учасників гри, для нового кастингу команді, очевидно, доведеться попітніти. Тож цього року ми навряд чи дочекаємось на продовження. Не виключено, що ми побачимо продовження гучного серіалу лише у 2024 році. Офіційно про старт другого сезону шоу Netflix ще не заявляв.

Довідка Коротко про

Прем'єра південнокорейського серіалу " Гра в кальмара " відбулася на Netflix 17 вересня. Дуже швидко шоу очолило список найсерйозніших серіалів стрімінгового сервісу. За сюжетом персонажі потрапляють на віддалений острів, щоб взяти участь у грі на вибування. Переможець отримує 38 млн. доларів. Але є нюанси. Нікого з учасників не попередили, що у звичайних дитячих іграх того, хто програв, чекає смерть. Так само як і того, хто відмовляється грати. Переможець може бути лише один.