Завантажити ще

Макс Покровський - про перевірку пісні “Покоління Z”: Не чекав хороших новин

Макс Покровський - про перевірку пісні “Покоління Z”: Не чекав хороших новин
Фото: facebook.com/maxpokrovskiy.official

Лідер російської групи "Ногу Свело!" Макс Покровський записав звернення після інформації про те, що їхню пісню "Покоління Z" почали перевіряти на предмет "дискредитації" російської армії.

- Вчора надійшла інформація про те, що Слідчий комітет Росії вирішив порушити перевірку нашої пісні "Покоління Z" щодо дискредитації російської армії. Коментувати я це не буду, бо й так усім зрозуміло. Що за цим, швидше за все, піде теж зрозуміло, - сказав музикант.

Також Покровський попередив, що від його імені незнайомі люди розсилають електронні листи.

– Мої близькі знайомі стали отримувати емейли нібито від мене. Там моє ім'я, але не моя справжня адреса… Будьте, будь ласка, обережні, якщо отримуєте від мене e-mail. Переконайтеся, що його справді відправлено з моєї реальної адреси, - зазначив він.

У письмовому коментарі соліст "Ногу Свело!" зізнався, що не чекав хороших новин, хоча "у прогресивних колах" така новина (про перевірку) прирівнюється до знаку якості.

- І тепер... не щодо мене: будьте уважні, не поспішайте автоматично "кликати" посилання, які вам надходять. Темні часи змушують нас міняти наші звички, - підсумував він.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Макс Покровський (@max_pokrovskiy)

Після вторгнення Росії в Україну "Ногу Свело!" випустили пісні «Літера „Зю“», «Покоління Z», «Нам не потрібна війна!» і "Назад, Росія!". 12 червня, на День Росії, вийде пісня "Україна". Кліп «Покоління Z» набрав понад 4,6 млн. на YouTube.

У 2015 та 2016 роках “Ногу Свело!” дали концерти у Криму, через що Макса Покровського занесли на сайт «Миротворець» за “свідоме порушення державного кордону України”. Музикант заявив, що не поїхав би на півострів, якби знав про загрозу заборони в'їзду в Україну. Артист заявив також, що мешканці Криму також хочуть слухати музику. На його думку, "політики довели ситуацію із Кримом до такого абсурду". Він зазначив, що по материнській лінії – українець, і його родичі живуть у Дніпрі.

Новини по темі: музиканти артисти з РФ